BK «Valmiera» uzvara nosaka visus LBL izslēgšanas spēļu pārus

BK "Valmiera" piektdien mājās ar 101:96 spraigā galotnē noturēja uzvaru pār BK "Jelgava" un nodrošināja 3.vietu Latvijas basketbola līgas (LBL) regulārajā sezonā, liecina rīkotāju informācija. Līdz ar valmieriešu nostiprināšanos trešajā pozīcijā kļuva zināmi visi izslēgšanas pāri ceturtdaļfinālos.

Ceturtdaļfināla sērijā līdz vienas komandas trim uzvarām BK "Valmiera" tiksies ar 6.vietu ieguvušo "Jūrmala/Fēnikss", bet 4.vietas īpašnieku BK "Jēkabpils" pretinieki būs par vienu pozīciju zemāk regulārajā sezonā finišējušie "Liepāja/Triobet" basketbolisti.

BK "Valmiera" regulārās sezonas pēdējā spēlē 23 punktus guva Kristaps Dārgais, kurš izcīnīja arī 10 atlēkušās bumbas, bet Jelgavas komandā ar 26 punktiem izcēlās Kristaps Kanbergs.

"Liepāja/Triobet" un BK "Jēkabpils" vēl var regulārajā sezonā finišēt ar vienādu uzvaru procentu, taču augstākā pozīcijā arī tādā gadījumā būs jēkabpilieši, kam ir labāka savstarpējo spēļu bilance. Regulārajā sezonā atlikusī pēdējā spēle, kurā BK "Jēkabpils" svētdien viesos spēlēs pret Latvijas Universitāti, vietu sadalījumu turnīrā vairs nemainīs.

Pēc regulārās sezonas rezultātiem vieta pusfinālā jau ir garantēta divām spēcīgākajām komandām BK "Ventspils" un "VEF Rīga".