BK «Valmiera» uzvar LU basketbolistus un iekļūst LBL pusfinālā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

BK "Valmiera" otrdien mājas spēlē ar 71:61 uzvarēja Latvijas Universitāti (LU) un iekļuva Latvijas basketbola līgas (LBL) pusfinālā, pavēstīja organizatori. Ceturtdaļfināla sērijā līdz divām uzvarām BK “Valmiera” atguvās pēc neveiksmes pirmajā spēlē un uzvarēja ar 2:1.

Pāvels Veselovs BK "Valmiera" guva 16 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, bet Raimonds Gabrāns uzvarētāju guvumu papildināja ar 14 punktiem. Latvijas Universitāti no zaudējuma neglāba Kristapa Dārgā iekrātie 24 punkti.

Laukuma saimnieki veiksmīgi aizvadīja otro ceturtdaļu, kuras otrajā minūtē vēl bija zaudētājos ar 20:21. Puslaika beigās BK “Valmiera” pārtraukumā devās jau ar 11 punktu pārsvaru 37:26, taču LU basketbolisti atspēlējās, un uzvarētāja noteikšanā izšķirošas bija pēdējās ceturtdaļas trīs minūtes. BK “Valmiera” no 62:61 rezultāta starpību palielināja līdz 71:61, neļaujot pretiniekiem gūt vairs ne punktu.

Pusfinālā sērijā līdz divām uzvarām BK "Valmiera" tiksies ar BK "Ventspils", turpretim pašreizējā čempionvienība "VEF Rīga" spēlēs pret “Barons kvartālu”. “VEF Rīga” un “Barons kvartāls” pirmās divas cīņas aizvadīs jau ceturtdien un piektdien attiecīgi Rīgā un Smiltenē.