BK «Ogre» uzvar pirmajā spēlē Latvijas–Igaunijas basketbola līgas ceturtdaļfinālā

"Ogre" trešdien "Pafbet" Latvijas–Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē izcīnīja uzvaru izbraukumā. Ogrēnieši ar rezultātu 89:77 pārspēja Tallinas "TalTech/Optibet".

Uzvarētāju rindās Rinalds Sirsniņš izcēlās ar 22 punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, bet Kristaps Dārgais, gūstot 16 punktus un izcīnot 13 atlēkušās bumbas, pievienoja "double-double".

Tallinas komandā Brendons Čildress guva 18 punktus, kamēr 15 punktus pievienoja Indreks Kajupanks.

Otrā spēle ceturtdaļfināla sērijā paredzēta sestdien.

"Ogre" pamatturnīra beigās pakāpās uz piekto vietu, pēdējās 11 spēlēs piedzīvojot vien divus zaudējumus, kamēr Tallinas vienība ieņēma ceturto pozīciju, pamatturnīru beidzot ar sešām uzvarām pēc kārtas.

Vēl ceturtdaļfinālos "Ventspils" (3.) ceturtdien tiksies ar Hābnēmes "Viimsi" (6.), bet panākumus pirmajās spēlēs izcīnīja "VEF Rīga" un "Parnu Sadam", uzvarot attiecīgi "Tartu Universitāti"/"Maks & Moorits" un Tallinas "Kalev"/"Cramo".

Lai iekļūtu pusfinālā, jāizcīna divas uzvaras.

LIBL pamatturnīrā komandas aizvadīja divu apļu turnīru. Astoņas labākās iekļuva ceturtdaļfinālā. LIBL čempionus paredzēts noskaidrot finālčetrinieka turnīrā, kas 9. un 10. aprīlī notiks "Arēnā Rīga".