LBL ceturtdaļfināls. "VALMIERA GLASS VIA" - "Latvijas Universitāte"

Latvijas futbola Virslīga. RFS 1:2 "Valmiera FC"

LBL ceturtdaļfināls. BK "Ogre" - BK "Liepāja"

BK «Ogre» uzvar arī sērijā trešajā spēlē, iekļūst Latvijas basketbola līgas pusfinālā

BK "Ogre" trešdien mājās Latvijas basketbola līgas (LBL) izslēgšanas pirmās kārtas trešajā spēlē ar 84:69 pieveica "Liepāju" un iekļuva pusfinālā, liecina rīkotāju informācija. Ceturtdaļfināla sērijā Ogres komanda bija pārāka ar 3:0.

Ar 16 punktiem ogrēniešiem rezultatīvākais bija Prentiss Niksons, savukārt Kristaps Dārgais iekrāja 13 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas. BK "Liepāja" ar 16 punktu guvumu atzīmējās Roberts Krastiņš.

Spraigā pirmajā puslaikā vadībā ar nelielu pārsvaru pabija abas komandas, un līdz garajam pārtraukumam "Liepāja" panāca trīs punktu vadību (39:36). Toties trešo ceturtdaļu pārliecinoši aizvadīja "Ogre" iegūstot 11 punktu vadību (55:44). Pēdējā ceturksnī ogrēnieši turpināja audzēt pārsvaru un mača iznākums bija skaidrs.

Otrā ceturtdaļfinālā "Valmiera Glass/ViA" ar 2:1 ir vadībā pret "Latvijas Universitāti" un ceturtajā spēlē ceturtdien Rīgā var nodrošināt vietu nākamajā kārtā.

Pusfinālā pretiniekus jau gaida regulārās sezonas divas spēcīgākās komandas "VEF Rīga" un BK "Ventspils". Latvijas-Igaunijas līgā uzvarējusī "VEF Rīga" spēlēs pret "Valmiera Glass/ViA" un "Latvijas Universitātes" dueļa veiksminiekiem, savukārt BK "Ogre" izslēgšanas turnīru turpinās pret BK "Ventspils".