Kristers Aparjods traumēts

Pasaules kauss biatlonā. Sprints vīriešiem

Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" - "VEF RĪGA"

BK «Ogre» pārliecinoši sagādā «VEF Rīgai» pirmo zaudējumu Latvijas-Igaunijas basketbola līgā

BK "Ogre" ceturtdien mājās guva pārliecinošu uzvaru 72:58 pār "VEF Rīga", sagādājot pašreizējiem valsts čempioniem sezonā pirmo zaudējumu Latvijas-Igaunijas basketbola līgā.

Kaspars Bērziņš uzvarētājiem guva 25 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, bet 16 punktus pievienoja Rihards Zēbergs. "VEF Rīgai" ar 12 punktiem un astoņām savāktām bumbām pie groziem izcēlās Kails Olmens.

Jau spēles pirmajās minūtēs Nikolaja Mazura trenētie mājinieki centās spēlēt agresīvi, ātri un pats galvenais - precīzi. "VEF Rīga" turēja līdzi, pateicoties savu četru viesspēlētāju meistarībai. Pirmā puslaika noslēgumā Ogres komanda bija vadībā ar trīs punktu pārsvaru.

Epizodē pēc asa pārkāpuma savainojumu guva viens no "VEF Rīga" līderiem Aigars Šķēle. Spēles garšu pēc pārtraukuma sajutušajiem mājiniekiem krita trīs trejači pēc kārtas un pārsvars pieauga līdz +13. Vefieši izskatījās apjukuši - šādā situācijā komanda Latvijā nonāk reti. Spriedze veicināja "VEF Rīgai" daudz kļūdu un to teicami izmantoja  nevainojamie ogrēnieši.

BK “Ogre” centra spēlētājs Kaspars Bērziņš pēc mača intervijā Latvijas Televīzijai uzsvēra, ka uzvara komandai bija ļoti svarīga, lai nezaudētu motivāciju un stiprinātu pārliecību par sevi.

Ogrēnieši nostiprinājās trešajā vietā turnīra tabulā un ar savu sniegumu stiprināja cerību uz intrigu līgā sezonas beigās.