Latvijas hokeja izlases treniņš pirms pārbaudes spēlēm

Latvijas futbola Virslīga. RFS 1:2 "Valmiera FC"

LBL pusfināls. BK "Ventspils" 83:90 BK "Ogre"

BK «Ogre» pagarinājumā Ventspilī uzvar pirmajā spēlē Latvijas basketbola līgas pusfinālā

BK "Ogre" otrdien viesos pēdējā ceturtdaļā likvidēja 11 punktu deficītu un pagarinājumā ar 90:83 pārspēja BK "Ventspils" vienību pirmajā spēlē Latvijas basketbola līgas (LBL) pusfinālā, liecina rīkotāju informācija. Iekļūšanai finālā komandai sērijā nepieciešamas trīs uzvaras.

Uzvaru ar 15 punktiem "Ogrei" kaldināja Jānis Antrops, Mats Juciks pievienoja 14 punktus, bet Kristapa Dārgā rēķinā bija astoņi punkti un 17 izcīnītas atlēkušās bumbas. "Ventspilij" rezultatīvākais ar 21 punkta guvumu bija Artūrs Ausējs.

Nevienai komandai pirmajā puslaikā neizdevās iegūt par pieciem punktiem lielāku pārsvaru, bet trešajā ceturtdaļā 15:0 atrāviens izdevās mājiniekiem, kas "Ventspilij" ļāva pārņemt vadību un panākt +7 (52:45). Pēdējā ceturkšņa sākumā laukuma saimnieku pārsvars pārsniedza 10 punktu robežu (69:58), ko ogrēnieši spēja likvidēt un divas minūtes pirms pamatlaika beigu svilpes pēc Renāra Magones trīspunktu metiena atkal bija vadībā (75:74).

No zaudējuma pamatlaikā Ventspils komandu izglāba Artūra Ausēja trīs precīzi soda metieni, ļaujot mājiniekiem panākt 79:79. Tomēr pagarinājumu BK "Ogre" basketbolisti sāka ar sešu punktu guvumu un pretiniekiem vairs nebija noķerami.

Sērijā otrā spēle notiks piektdien Ogrē.

Otrā pusfinālā pašreizējie valsts čempioni "VEF Rīga" ir vadībā sērijā ar 1-0 pret "Latvijas Universitāti". Šī sērija Rīgā turpināsies ar otro spēli ceturtdien.

"VEF Rīga" un BK "Ventspils" dalību pusfinālā nodrošināja pēc regulārās sezonas rezultātiem Latvijas-Igaunijas līgā. Savukārt "Latvijas Universitāte" ceturtdaļfinālā pārspēja "Valmiera Glass/ViA", bet BK "Ogre" izslēgšanas turnīru sāka ar uzvaru pār BK "Liepāja".