Jaunzemes un Lūša kauss šķēpmešanā

Latvijas hokeja izlase Tamperē aizvada treniņu

LBL fināspēle par 3.vietu BK "Ogre" - "Latvijas Universitāte"

BK «Ogre» izcīna bronzas godalgas Latvijas basketbola līgā

BK "Ogre" svētdien mājās ar 72:64 uzveica "Latvijas Universitāti" trešajā spēlē Latvijas basketbola līgas (LBL) finālsērijā par 3.vietu un izcīnīja bronzas godalgas, liecina rīkotāju informācija. Sērijā līdz trim uzvarām ogrēnieši bija pārāki ar 3-0.

Bronzas laureātiem pēdējā mačā 33 punktus guva Jānis Antrops, savukārt Kristaps Dārgais iekrāja 15 punktus, izcīnīja 12 atlēkušās bumbas un veica septiņas rezultatīvas piespēles. "Latvijas Universitātei" rezultatīvākais ar 10 punktiem bija Dāvids Vīksne.

Pēc bronzas godalgu izcīnīšanas Antrops intervijā Latvijas Televīzijā uzteica pretiniekus par sīvu pretestību finālsērijas pēdējā mačā, lai arī pirms tā "Latvijas Universitāte" bija iedzinējos ar 0-2. Tomēr ogrēnieši izdarīja visu iespējamo, lai izcīnītu uzvarai sērijā nepieciešamo trešo panākumu, piebilda Antrops.

Uzvaru sērijā pēdējā mačā "Ogre" nodrošināja pēdējā ceturtdaļā, kuras sākumā nonāca zaudētājos ar piecu punktu deficītu (50:55). Taču mača pēdējās minūtes sākumā Riharda Zēberga trāpīts trīspunktu metiens nodrošināja mājiniekiem jau astoņu punktu pārsvaru (67:59).

Finālsērijā par čempionu titulu pašreizējie valsts čempioni "VEF Rīga" cīņā līdz četrām uzvarām ir vadībā 2-1 pret BK "Ventspils". Zelta sērijā ceturtā spēle notiks otrdien Ventspilī.