LSBL cīņa par Bronzu. "Latvijas Universitāte" – BJBS "Rīga/Juniores". Vanesa Jasa

Latvijas handbola valstsvienība aizvada treniņu pirms cīņas ar Norvēģijas izlasi

LBL. BK "Ventspils" - BK "Ogre"

BK «Ogre» basketbolisti pirmajā pusfināla spēlē pārliecinoši uzvar Ventspilī

"Ventspils" Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla spēlē savā laukumā graujoši zaudēja pirmo ceturtdaļu un piedzīvoja neveiksmi cīņā pret "Ogri". "Ventspils" zaudēja "Ogrei" ar 83:93.

Jau mača sākumā pēc četriem Jāņa Pozņaka punktiem, Jāņa Antropa divpunktu metiena un Laura Miža trīspunktnieka viesi ieguva 9:0 pārsvaru, ko nedaudz vairāk nekā minūti līdz ceturtdaļas beigām pēc Renāra Magones precīza divpunktu metiena palielināja līdz 19 punktiem - 27:8.

Otrajā ceturtdaļā pēc diviem Kristapa Medisa punktiem un Kristofera Kofija trieciena grozā no augšas ventspilnieki panāca mazāko deficītu ceturtdaļā - 15:29, taču ceturtdaļas vidū ogrēnieši sasniedza 20 punktu pārsvaru, puslaika beigās to palielinot līdz 24 punktiem.

Otrajā puslaikā rezultāta starpība turpināja strauji pieaugt, 22.minūtē pēc Rinalda Sirsniņa četru punktu gājiena panākot graujošo 34 punktu pārsvaru - 63:29.

Trešajā ceturtdaļā viesu pārsvars ne brīdi nebija mazāks par 21 punktu, bet trešās ceturtdaļas beigās un ceturtās sākumā ventspilnieki guva 11 punktus pēc kārtas un pēc Kristapa Ķilpa realizēta trīspunktu metiena panāca 63:77.

Punktu starpība svārstījās 15 punktu robežās, desmit punktu deficītu pēc Viljama Reimena trīspunktu metiena panākot vien septiņas sekundes līdz mača beigām.

Mājinieku rindās Kofijs guva 18 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, Andrejs Šeļakovs pievienoja 14 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, un Artūrs Ausējs sakrāja 12 punktus. Viesu rindās Sirsniņš guva 19 punktus, Rihards Kuksiks sakrāja 17 punktus un septiņas atlēkušās bumbas, bet Mizis - desmit punktus.

Viesi realizēja trīspunktu metienus ar 64% precizitāti, trāpot grozā 16 no 25 metieniem. Mājiniekiem precīzi bija septiņi no 26 trīspunktniekiem jeb 26%.

Otrā sērijas spēle notiks ceturtdien Ogrē.

Jau ziņots, ka svētdien "VEF Rīga" pirmajā LBL pusfināla mačā ar 99:60 sagrāva "Liepāju" un sērijā līdz trim uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0.

Valstī noteikto Covid-19 ierobežojumu dēļ spēles noris bez skatītāju klātbūtnes.

Ceturtdaļfināla, pusfināla un mačā par trešo vietu spēles notiek līdz vienas komandas trim uzvarām, bet finālā - līdz četriem panākumiem.