LBL. BK "Ogre" 78:60 "Jūrmala Betsafe"

Latvijas futbola virslīga. "Metta" - BFC "Daugavpils"

LBL. "Jūrmala Betsafe" 90:97 BK "Ogre"

BK «Ogre» basketbolisti panāk divu uzvaru pārsvaru LBL bronzas finālsērijā

BK "Ogre" ceturtdien viesos ar 97:90 uzvarēja "Jūrmala/Betsafe" vienību otrajā spēlē par 3.vietu Latvijas basketbola līgā (LBL) un sērijā nodrošināja 2:0 vadību, liecina organizatoru informācija. Bronzas godalgas nopelnīs komanda, kas sērijā gūs trīs uzvaras, tādējādi ogrēniešiem jau nākamajā mačā ir iespēja kļūt par turnīra medaļniekiem.

Uzvarētājiem ar 31 punktu izcēlās Edgars Lasenbergs, bet 16 punkti bija Renāra Magones rēķinā. Jūrmalas komandā pa 14 punktiem iekrāja Uģis Pinete, Roberts Krastiņš un Karls Motgomerijs.

Vēl trešās ceturtdaļas vidū laukuma saimniekiem bija 11 punktu pārsvars (65:54), bet brīdī, kad līdz spēles beigu svilpei atlika sešarpus minūtes, ar 10 punktiem priekšā jau bija BK "Ogre" (82:72). Jūrmalniekiem 35 sekundes pirms mača beigām gan izdevās rezultāta starpību samazināt līdz viena precīza metiena starpībai (90:93), tomēr atlikušajā laikā punktus guva tikai viesi ar soda metieniem.

BK "Ogre" basketbolists Rinalds Sirsniņš pēc uzvaras intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka komandai palīdzēja uzvarēt cīņasspars, raksturs un laba fiziskā kondīcija. Viņš gan uzsvēra, ka svinēšana nebūs ilgāka kā 10 minūtes, jo sērija vēl nebūt nav galā un ir sperts tikai vēl viens solis.

Bronzas sērija turpinājumā trešā spēle paredzēta sestdien Ogrē. Nepieciešamības gadījumā sērijas turpinājums būs nākamo pirmdien Jūrmalā un 9.maijā atkal Ogrē.

Cīņa par čempionu titulu sāksies svētdien, BK "Ventspils" basketbolistiem zelta finālsērijā pirmajā spēlē uzņemot "VEF Rīgu".