BK «Ogre» basketbolisti iekļūst Latvijas-Igaunijas līgas Četru finālā

Latvijas-Igaunijas līgas finālčetrinieku sestdien sasniedza BK "Ogre", kas mājās ar 85:59 pārspēja Tallinas "Taltech" basketbolistus, liecina organizatoru informācija. Lai gan ogrēnieši ceturtdaļfināla pirmajā mačā zaudēja, divu spēļu summā Latvijas klubs bija pārāks.

Atbildes mačā uzvarētājiem 22 punktus nodrošināja Kristaps Dārgais, kurš izcīnīja arī 18 atlēkušās bumbas, savukārt Edgars Lasenbergs iekrāja 18 punktus. "Taltech" izcēlās pa 14 punktiem guvušie Tomass Rādiks un Jāns Puidets.

Ogres komanda zaudētājos bija tikai atbildes spēles sākumā, taču jau pirmajā ceturtdaļā likvidēja no pirmā mača mantoto sešu punktu deficītu. "Taltech" otrā puslaika sākumā vēl spēja saasināt cīņu par uzvaru divu spēļu summā, tomēr mača pēdējā ceturksnī situācijas noteicēji pārliecinoši bija laukuma saimnieki.

Regulārajā sezonā 4.vietu ieguvušais BK "Ogre" ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Tallinā zaudēja ar 81:87.

Uz dalību finālčetriniekā pretendē arī BK "Ventspils" un "VEF Rīga", kas atbildes spēles ceturtdaļfinālos aizvadīs svētdien savā laukumā. Latvijas čempioniem BK "Ventspils" pēc pirmās spēles ir trīs punktu pārsvars pār "Parnu Sadam", bet vicečempioni "VEF Rīga" atbildes maču sāks ar solīdu 25 punktu pārsvaru pār Raplas "Avis Utilitas".

Finālčetrinieka spēles 5. un 6.aprīlī notiks Tallinā. Pēc Latvijas-Igaunijas līgas uzvarētāju noteikšanas notiks izslēgšanas turnīri abu valstu nacionālajos čempionātos.