Latvijas labākais kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks nodrošina iespēju startēt PK posmos slaloma disciplīnā

Andris Ozols saņem Eiropas regbija savienības medaļu

Latvijas - Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" - "Viimsi/Sportland"

BK «Ogre» basketbolisti gūst uzvaru Latvijas-Igaunijas līgas spēlē, Apsītim 34 punkti

BK "Ogre" trešdien mājās ar 88:74 pieveica "Viimsi/Sportland" vienību Latvijas–Igaunijas līgā, un uzvarētājiem 34 punktus nodrošināja rezultatīvu maču aizvadījušais Kārlis Apsītis, liecina rīkotāju informācija. Uzvara spēlē pret pagājušās sezonas finālistiem ļāva "Ogrei" pārtraukt piecu zaudējumu sēriju.

Pa 15 punktiem uzvarētājiem iekrāja Rihards Zēbergs un Edgars Lasenbergs, savukārt viesiem pa 19 punktiem guva Karls Johans Lips un Devins Lī Hariss.

Apsītis trāpīja piecus no 10 trīspunktniekiem, astoņus no 13 divpunktu metieniem un visus trīs soda metienus.

Pēc nepārliecinoša spēles sākuma pirmās ceturtdaļas vidusdaļā Ulda Švēdes trenētā “Ogre” uzlaboja sniegumu uzbrukumā, kas apvienojumā ar stabilu aizsardzību radīja priekšnoteikumus, lai mājinieki varētu veikt 10 punktu izrāvienu un pārņemtu vadību. Izcili spēlē iejutās Apsītis, kurš, nākot uz maiņu, bija viens no būtiskākajiem "Ogres" uzbrukuma balstiem.

Uzņemto ritmu "Ogrei" gan neizdevās turpināt. "Viimsi/Sportland" saasināja spēli, lielākoties izmantojot "Ogres" pieļautās kļūdas. Apsīša 16 punkti pirmajās 20 minūtēs tomēr ļāva puslaiku pabeigt ar viena punkta pārsvaru. Turklāt svarīgās epizodēs Ogre nosargāja savu grozu neskartu un mājiniekiem piederēja pārsvars aizsardzībā izcīnītajās bumbās pie sava groza (12:9).

Otro puslaiku Ogre iesāka ar izcilām darbībām aizsardzībā un, pateicoties Apsīša, Zēberga un Lasenberga sniegumam, aizvadīja spēlē rezultatīvāko ceturtdaļu.  Atlikušajā laikā igauņi neatrada veidu, kā apturēt Apsīti, kurš aizvadīja karjerā rezultatīvāko spēli.

Savukārt "Latvijas Universitāte" trešdien izbraukumā ar 67:84 piekāpās Tallinas "TalTech". Pa 10 punktiem Latvijas komandā guva Edvards Mežulis un Kristaps Čavars.

Vēlāk trešdien trešdien "Valmiera Glass/Vidzemes augstskola" viesos ar 73:101 piekāpās Tallinas "Kalev/Cramo" basketbolistiem. Valmieriešiem ar 16 punktiem izcēlās Tervels Taišons Beks.

Regulārajā sezonā 16 komandas līgā izspēlēs divus apļus, kam sekos ceturtdaļfināli un finālčetrinieka turnīrs.