BK «Jūrmala» Latvijas-Igaunijas apvienotās līgas ietvaros pārspēj LU basketbolistus

BK „Jūrmala” trešdien savā laukumā droši tika pie panākuma Latvijas-Igaunijas apvienotajā basketbola līgā. Jūrmalnieki ar 80:62 pārspēja „Latvijas Universitātes” (LU) vienību, liecina organizatoru informācija.

Uzvarētājiem 14 punktus guva Iļja Gromovs un Kristaps Pļavnieks, bet duci pievienoja Kristaps Mediss.

Studentu kreklā labākais bija Rendijs Feikners, kura kontā 11 punkti.

BK „Jūrmala” bija ievērojami pārāki pirmajās trīs ceturtdaļās, taču pēdējās desmit minūtēs viesi prata atspēlēt duci punktu, taču sasmelt izlieto ūdeni bija jau par vēlu.

Tikmēr kaimiņu duelī Tallinas „TalTech” izbraukumā ar 70:48 sagrāva „Parnu” komandu.

Līgas līderi vēl arvien ir nepārspētā Tallinas „Kalev/Cramo”, kas uzvarējusi visās deviņās spēlēs. Astoņas uzvaras, piekāpjoties vienīgi līderiem, ir BK „Ventspils”.

BK „Jūrmala” ar piecām uzvarām un tikpat neveiksmēm ir līgas piektajā vietā. Savukārt LU basketbolisti septiņos mačos tikuši tikai pie diviem panākumiem, ieņemot 13. pozīciju.

Jaunizveidotajā Latvijas-Igaunijas basketbola līgā startē kopumā 15 komandas.