Latvijas handbola čempionāts. "Celtnieks" - "ASK LSPA"

Sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā "Zemgales maratons"

Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Jūrmala" - "Kalev Cramo"

BK «Jūrmala» basketbolisti pārspēj Štelmahera vadīto «Kalev/Cramo»

Nozīmīgu uzvaru Latvijas-Igaunijas līgā sestdien izcīnīja BK "Jūrmala" basketbolisti, kas mājās ar 68:56 uzvarēja trenera Roberta Štelmahera vadīto Igaunijas klubu "Kalev/Cramo".

Jūrmalas komandā rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Ervīns Jonāts. Par favorīti uzskatītajā Tallinas komandā tikpat rezultatīvs bija Kristjans Kitsings, bet 10 punktus viesiem nodrošināja Aigars Šķēle.

Pirmo puslaiku Tallinas komanda noslēdza ar viena punkta pārsvaru (38:37), bet izšķiroša bija trešā ceturtdaļa, kurā mājinieku aizsardzība un pašu neprecīzie metieni liedza "Kalev/Cramo" gūt vairāk kā četrus punktus. Pēdējā ceturtdaļa neko būtiski vairs neizmainīja.

BK "Jūrmala" aizsargs Kaspars Vecvagars intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka uzvara nav pārsteigums, jo komandā ir iekļauti pienācīgi sagatavoti labi basketbolisti.

Uzvaras sestdien guva arī BK "Ogre" un "VEF Rīga". Ogrēnieši viesos ar 93:89 pārspēja BK "Ventspils" basketbolistus, savukārt valsts čempioni "VEF Rīga" ar 99:96 izbraukumā uzveica Igaunijas "Kalev/TLU".