BK «Jēkabpils» vēlreiz noķer regulārās sezonas uzvarētājus BK «Ventspils»

Vēlreiz mājas laukuma priekšrocības ceturtdien prata izmantot BK "Jēkabpils", kas ar 85:71 pārspēja regulārās sezonas spēcīgāko komandu BK "Ventspils" un otro reizi panāca neizšķirtu Latvijas baskebola līgas (LBL) pusfināla sērijā, informēja rīkotāji. Cīņā līdz trim uzvarām rezultāts kļuva 2:2, un izšķirošā spēle par vietu finālā būs sestdien Ventspilī.

Jēkabpiliešiem Trojs Bārnīss guva 25 punktus, bet vēl viens leģionārs Kamerons Randlss nodrošināja 15 punktu guvumu. BK "Ventspils" rezultativitātes līderis ar 15 punktiem bija Hārvijs Grants.

BK "Jēkabpils" uzbrukums viesiem pirmajā ceturtdaļā nebija apturams, un mājinieki, guvuši 38 punktus, pārtraukumā devās ar 14 punktu pārsvaru. Līdz puslaika beigām laukuma saimnieki vēl vairāk nostiprinājās vadībā, panākot 54:39. Lai gan viesi spēja rezultāta starpību nedaudz samazināt, tikai uz brīdi pēdējā ceturtdaļā jēkabpiliešu pārsvars saruka līdz viencipara skaitlim.

Jau vēstīts, ka iepriekš finālā iekļuva pašreizējie čempioni "VEF Rīga", kas pusfināla sērijā ar 3:0 pārspēja "Jūrmala/Fēnikss" basketbolistus. Pirmā spēle finālsērijā paredzēta trešdien.