BK «Jēkabpils» izrauj uzvaru pār «Jūrmala/Fēnikss» basketbolistiem LBL ceturtdaļfinālā

BK "Jēkabpils" ceturtdien viesos pēdējā sekundē nodrošināja uzvaru 70:69 pār "Jūrmala/Fēnikss" pirmajā spēlē Latvijas basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijā, informēja rīkotāji. Pusfinālā iekļūs komanda, kas sērijā gūs trīs uzvaras.

Uzvarētājiem rezultatīvākie bija pa 14 punktiem guvušie Pāvels Veselovs un Rinalds Sirsniņš, savukārt pa 10 punktiem nodrošināja Mikus Sokolovs, Jānis Pozņaks un Devins Teilors. Laukuma saimniekiem ar 18 punktiem izcēlās Edgars Jeromanovs.

Izšķirošas uzvarētāju noteikšanā bija pēdējās četras sekundes, kurās trīs reizes tika gūti grozi, ik reizi mainot komandu, kas pārņēma vadību. Pēdējo uzvaras grozu BK "Jēkabpils" līdz ar spēles beigām guva Teilors pēc teicamas Sokolova piespēles. Pēdējam uzbrukumam viesiem pietika ar atlikušo vienu sekundi.

Sēriju komandas turpinās svētdien Jēkabpilī. Abi klubi pērnajā sezonā tikās sērijā par bronzas medaļām, kuras savā īpašumā ieguva BK "Jēkabpils".

Jau vēstīts, ka otrā ceturtdaļfinālā "Liepāja/Triobet" sērijā ir vadībā ar 1:0 pret "Barons/LDz".

Regulārā turnīra divas labākās komandas BK "Ventspils" un "VEF Rīga" pretiniekus gaidīs pusfinālā. Ventspilnieki tiksies ar "Jūrmala/Fēnikss" un BK "Jēkabpils" dueļa uzvarētājiem, turpretim "VEF Rīga" mērosies spēkiem ar komandu, kas uzvarēs "Liepāja/Triobet" un "Barons/LDz" pārī.