BK «Jēkabpils» iekļūst LBL pusfinālā

BK "Jēkabpils" basketbolisti svētdien pretinieku laukumā ar 99:74 (23:23, 30:21, 25:16, 21:14) uzvarēja "Jūrmala/Fēnikss" vienību un iekļuva Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfinālā, kur tiksies ar pērnā gada čempioni BK "Ventspils", informē organizatori.

Ceturtdaļfināla sērijā līdz trīs uzvarām Edmunda Valeiko trenētā BK "Jēkabpils" izcīnīja uzvaru ar 3:2, jo pirmajos divos mačos svinēja panākumu ar 70:69 un 83:79, bet trešajā mačā zaudēja papildlaikā ar 70:74.

"Jūrmala/Fēnikss" piektdien ar 59:57 pieveica laukuma saimniekus BK "Jēkabpils" Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē un sērijā līdz trim uzvarām panāca neizšķirtu 2:2.

Piektajā cīņā, kura bija rezultatīvākā šajā sērijā, uzvarētājiem Maikls Entonijs Burvels guva 33 punktus, Rinalds Sirsniņš sameta 19, bet Pāvels Veselovs 14 punktus. "Jūrmala/Fēnikss" komandā rezultatīvākais bija Edgars Jeromanovs ar 23 punktiem, kamēr Mārtiņš Laksa sameta 17 punktus.

Pēc līdzīgās pirmās ceturtdaļas, kura noslēdzās ar rezultātu 23:23, Jēkabpils komanda pārsvaru ieguva otro desmit minūšu laikā un pēc puslaika bija vadībā ar 53:44. Arī turpinājumā jēkabpilieši palielināja pārsvaru un beigās svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru.

Otrā ceturtdaļfināla pārī "Liepāja/Triobet" sērijā ar 3:0 pārspēja "Barons/LDz".

Uzreiz pusfinālā iekļuva regulārā turnīra divas labākās komandas - BK "Ventspils" un "VEF Rīga". Ventspilnieki tiksies ar BK "Jēkabpils", bet "VEF Rīga" mērosies spēkiem ar "Liepāja/ Triobet". Pirmā pusfināla spēle notiks jau trešdien Ventspilī, bet "VEF Rīga" un "Liepāja/Triobet" sēriju līdz četrām uzvarām sāks dienu vēlāk.