BK «Jēkabpils» gūst otro uzvaru LBL ceturtdaļfināla sērijā pret «Jūrmala/Fēnikss»

BK "Jēkabpils" svētdien savās mājās ar 83:79 uzvarēja "Jūrmala/Fēnikss" un izvirzījās vadībā 2:0 sērijā līdz trim uzvarām Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfinālā, liecina organizatoru informācija.

Uzvarētāju komandā ar 21 punktu rezultatīvākais bija Pāvels Veselovs, savukārt zaudētājiem 24 punktus guva Ervīns Jonāts.

Pirmajā spēlē ceturtdien BK "Jēkabpils" viesos Lapmežciemā uzvarēja ar 70:69.

Uzreiz pusfinālā iekļuvušas regulārā turnīra divas labākās komandas - BK "Ventspils" un "VEF Rīga". Ventspilnieki tiksies ar "Jūrmala/Fēnikss" - BK " Jēkabpils " divcīņas uzvarētājiem, bet "VEF Rīga" mērosies spēkiem ar "Liepāja/Triobet" - "Barons/LDz" dueļa uzvarētājiem.

"Liepāja/Triobet", kas ir vadībā sērijā 2:0 pret "Barons/LDz", nākamajā spēlē savā laukumā pretiniekus uzņems otrdien, bet trešā spēle starp "Jūrmala/Fēnikss" un "Liepāja/Triobet" risināsies trešdien Lapmežciemā.