BK «Jēkabpils» basketbolisti pagarinājumā panāk vadību LBL ceturtdaļfinālā

BK "Jēkabpils" trešdien mājās ar 93:92 pagarinājumā uzvarēja "Barons kvartāls" vienību Latvijas basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla trešajā spēlē un sērijā ieguva 2:1 pārsvaru, liecina rīkotāju informācija. Iekļūšanai pusfinālā komandai nepieciešamas trīs uzvaras.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 21 punktu bija Andrejs Šeļakovs, kurš arī izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, bet 18 punktus nodrošināja Roberts Stumbris. "Barons kvartāls" 28 punktus iekrāja leģionārs Tailers Larsons.

Pēdējo ceturtdaļu ar sešu punktu pārsvaru sāka "Barons kvartāls", tomēr pamatlaika beigās rezultāts bija neizšķirts 80:80. Papildlaikā 24 sekundes pirms beigu svilpes trīs punktu pārsvaru laukuma saimniekiem nodrošināja Stumbra tālmetiens (92:89), un BK "Jēkabpils" spēja atlikušajā laikā noturēties vadībā.

Ceturtdaļfināla sērijā ceturtā spēle risināsies svētdien Rīgā.

Otrā ceturtdaļfinālā pēc divām spēlēm "Valmiera/ORDO" un "Liepāja/Triobet" cīņā rezultāts ir neizšķirts 1:1. Trešā spēle notiks ceturtdien Valmierā.

Divām spēcīgākajām komandām - regulārās sezonas uzvarētājai BK "Ventspils" un "VEF Rīgai" - uzreiz ir garantēta dalība pusfinālā, kas arī ritēs līdz trim uzvarām. Ventspilnieku pretinieki noskaidrosies BK "Jēkabpils" un "Barons kvartāls" duelī, turpretim "VEF Rīga" mērosies spēkiem ar komandu, kas būs pārāka "Valmiera/ORDO" un "Liepāja/Triobet" pārī.

Latvijas čempioni kļūs zināmi līdz maija beigām.