BK «Jēkabpils» basketbolisti pagarinājumā panāk izlīdzinājumu LBL bronzas finālsērijā

BK "Jēkabpils" pirmdien ar 71:69 pagarinājumā pārspēja viesus "Liepāja/Triobet" un panāca izlīdzinājumu finālsērijā par 3.vietu Latvijas basketbola līgā (LBL), liecina organizatoru informācija. Cīņā līdz trim uzvarām rezultāts kļuva 1:1.

Jēkabpiliešiem Maikls Burvels guva 14 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, bet 13 punktus iekrāja Rinalds Sirsniņš. Liepājas komandā rezultativitātes līderis ar 14 punktiem bija Mareks Jurevičus.

Cīņas pamatlaiks beidzās neizšķirti 59:59, turpretim papildlaikā nedaudz veiksmīgāki bija uzvaru nodrošinājušie mājinieki. Pamatlaikā 21 sekundi pirms ceturtās ceturtdaļas beigām BK "Jēkabpils" panāca izlīdzinājumu, savukārt pagarinājumā izšķiroši bija laukuma saimnieku pēc kārtas gūti seši punkti, kas ļāva panākt 65:59.

Sērijas trešā spēle risināsies sestdien Liepājā.

Cīņā par čempionu titulu "VEF Rīga" basketbolistiem ir 1:0 pārsvars pār BK "Ventspils". Zelta finālsērijā cīņa līdz vienas komandas četrām uzvarām turpināsies ar otro spēli otrdien "Arēnā Rīga".

Pašreizējie čempioni BK "Ventspils" pusfināla sērijā ar 3:2 bija pārāki par BK "Jēkabpils", turpretim "VEF Rīga" ar 3:1 pārspēja "Liepāja/Triobet". Regulārā turnīra divas labākās komandas BK "Ventspils" un "VEF Rīga" savus pirmos pretiniekus sagaidīja pusfinālā. BK "Jēkabpils" ceturtdaļfināla sērijā uzvarēja "Jūrmala/Fēnikss" basketbolistus, bet "Triobet/Liepāja" vietu pusfinālā nodrošināja pret "Barons/LDz".