Bez Dāvja Bertāna precizitātes «Laboral Kutxa» zaudē Grieķijā basketbola Eirolīgas spēlē

Basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētais Spānijas klubs "Laboral Kutxa" piektdien izbraukumā Grieķijā ar 64:76 piekāpās Pireju "Olympiacos" Eirolīgas otrās grupu kārtas spēlē, liecina organizatoru informācija. Otro spēli pēc kārtas Bertānam vilšanos sagādāja metienu precizitāte.

Bertāns guva sešus punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, taču netrāpīja nevienu no pieciem divpunktu metieniem. Punktu guvumu laukumā pavadītajās 22 minūtēs (21:39) Bertāns nodrošināja ar trāpītiem diviem no septiņiem trīspunktu metieniem, turklāt viņam nesekmējās arī abos izpildītajos soda metienos.

Uzvarētājiem 27 punktus nodrošināja Vasils Spanulis, savukārt "Laboral Kutxa" ar 12 punktu guvumu rezultatīvākais bija Darjus Adamss.

Citā F grupas spēlē galvenā trenera Ainara Bagatska vadītais Krievijas klubs "Ņižņij Novgorod" mājās ar 109:90 pieveica Turcijas "Anadolu Efes". Astoņu komandu grupā "Ņižņij Novgorod" ieņem 4.vietu ar divām uzvarām un zaudējumiem, bet "Laboral Kutxa" ar vienu panākumu ierindojas sestajā pozīcijā.

Otrajā turnīra posmā 16 klubi ir sadalīti divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām komandām iekļūs ceturtdaļfinālos.