«Betsafe/Liepāja» atspēlē 15 punktu deficītu, bet papildlaikā piekāpjas «Jūrmalai»

Basketbola klubs „Jūrmala” trešdien savās mājās Latvijas basketbola līgas (LBL) mačā ar 89:88 pieveica „Betsafe/Liepāja” basketbolistus, liecina organizatoru informācija. „Betsafe/Liepāja” spēles gaitā atspēlēja 15 punktu deficītu, panākot papildlaiku.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 30 punktiem bija Edgars Jeromanovs, kuram arī sešas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr mājinieku labā 22 punktus sameta Andrejs Šeļakovs, bet par punktu mazāk pievienoja Roberts Krastiņš.

Jau pirmajā ceturtdaļā jūrmalnieki spēja iekrāt 15 punktu pārsvaru (8:23). Pirms puslaika pārtraukuma mājinieki atstatumu spēja sadeldēt līdz 11 punktiem (29:40). Arī pēc pārtraukuma „Betsafe/Liepāja” turpināja pakaļdzīšanos. Pirms pēdējām desmit minūtēm abas komandas šķīra tikai viena metiena tiesa (53:56).

Pēdējā ceturtdaļā abas komandas vairākkārt apmainījās ar vadības grožiem. Arī papildlaikā vadībā pabija abas vienības, tomēr mājinieki nespēja realizēt pēdējo uzbrukumu, piekāpjoties ar minimālu pārsvaru.

LBL kopvērtējumā „Jūrmala” ar deviņām uzvarām atrodas ceturtajā vietā, savukārt „Betsafe/Liepāja” ar pieciem panākumiem atrodas pozīciju zemāk.