Bertāns sasniedz jaunu rezultativitātes rekordu, Vašingtonas «Wizards» gan zaudē

Dāvis Bertāns otrdien guva 32 punktus, kas ir viņa personiskais rezultativitātes rekords Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), tiesa, viņa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" viesos Šarlotē ar 107:114 piekāpās vietējam "Hornets", liecina NBA informācija. Latvijas basketbolists teicami uzbruka no trīspunktu līnijas, trāpot astoņus no 12 tālmetieniem.

Bertāns spēlē iesaistījās uz maiņu, laukumā bija 30 minūtes (30:03), izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, bloķēja vienu metienu un veica vienu rezultatīvu piespēli. Dāvis trāpīja arī trīs no sešiem divpunktu raidījumiem un abus savus soda metienus.

Dāvis Bertāns spēlē pret Šarlotes "Hornets"

Dāvis bija mačā rezultatīvākais spēlētājs. Laukuma saimniekiem Devonte Grems iekrāja 29 punktus.

Dāvis Bertāns par karjerā rezultatīvāko spēli
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bertāns pēc spēles žurnālistiem teica, ka trešajā ceturtdaļā grozs viņam šķitis milzīgs, jo visas bumbas, kas lidoja tā virzienā, krita iekšā.

Šosezon divās spēlēs Bertāns bija guvis pa 25 punktiem, bet 30 punktu robežu viņš pārsniedza karjerā pirmoreiz. Līdz šim rezultatīvāko NBA spēli Dāvis aizvadīja 2018.gada janvārī, kad guva 28 punktus Sanantonio "Spurs" uzvarā pār Sakramento "Kings", šajā mačā trāpot sešus trīspunktu metienus.

Trīs spēļu izbraukuma otrajā mačā "Wizards" sestdien Memfisā tiksies ar "Grizzlies".

Ar septiņām uzvarām 16 spēlēs Vašingtonas klubs Austrumu konferencē ieņem 12. vietu 15 komandu konkurencē.