Bertāns samet duci, Pasečņikam 11 punkti «Wizards» zaudējumā; Porziņģis vēl nespēlē

Latviešu basketbolistu pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" piektdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā ar 140:111 piekāpās pagājušās sezonas čempioniem Toronto "Raptors". Savukārt citā spēlē Dalasas "Mavericks" ar 120:112 pieveica Portlendas "Trail Balzers". Dalasas klubam arvien nespēj palīdzēt Kristaps Porziņģis, kurš šogad nav piedalījies vēl nevienā spēlē, liecina NBA informācija.

Dāvis Bertāns piektdien spēlēja 27 minūtes (27:37), kuru laikā sameta 12 punktus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu pretinieku bumbu un bloķēja vienu metienu. Viņš precīzi iemeta trīs no 11 tālmetieniem, bet no tuvākas distances viņš divas reizes meta grozam secen. No soda metienu līnijas viņš trāpīja trīs no četriem metieniem.

Bertāna spēles momenti

Savukārt Anžejs Pasečņiks sev atvēlētajās 23 minūtēs (23:14) guva 11 punktus un izcīnīja sešas bumbas zem groziem. Viņš precīzs bija četros no sešiem divpunktu metieniem, kā arī trīs no pieciem sodiņiem.

"Wizards" komandā ar 22 punktiem izcēlās Trojs Brauns, savukārt "Raptors" labā 28 punktus guva Normens Pauels.

Citā spēlē Porziņģis palika ārpus pieteikuma spēlei pret "Trail Blazers". Iepriekš tika paredzēts, ka Porziņģis ap šo laiku varētu atgriezties laukumā, taču, iesildoties pirms pēdējās spēles, viņš atkal sajutis sāpes. Komanda nolēma neriskēt un atlikt latvieša atgriešanos.

Pēc 41 spēlēs "Wizards" ar 13 uzvarām ieņem 12. vietu NBA Austrumu konferencē. Savukārt "Mavericks" ar 27 uzvarām 42 spēlēs ir sestie Rietumu konferencē.

Pirmdien "Wizards" tiksies ar Detroitas "Pistons". Savukārt Dalasas vienībai nākamā spēle paredzēta trešdien pret Losandželosas "Clippers".