Bertāns samet 24 punktus, «Wizards» pagarinājumā zaudē «Heat»

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" trešdien viesos ar 129:134 pagarinājumā piekāpās spēcīgajai Maiami "Heat". Bertāns šajā spēle sameta 24 punktus, tādējādi aizvadot savu rezultatīvāko spēli kopš savainojuma sadziedēšanas, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns laukumā devās uz maiņu un spēlēja 32 minūtes (31:51). Rūjienietis šajā mačā sakrāja 24 punktus, vienu atlēkušo bumbu, četras rezultatīvas piespēles, vienu pārtvertu bumbu un vienu bloku. Viņš trāpīja četrus no 12 tālmetieniem, četrus no sešiem divpunktu metieniem, kā arī četrus no pieciem sodiņiem.

Bertāna spēles spilgtākie momenti

"Wizards" rindās ar 38 punktiem izcēlās Bredlijs Bīls, savukārt mājiniekiem 25 punktus guva Tailers Herro.

Vēl pirms puslaika beigām "Heat" pārsvars sasniedza 21 punktu, taču jau trešajā ceturtdaļā vadībā pabija arī viesi. Pamatlaikā pēdējos punktu guva "Heat", tādējādi izlīdzinot rezultātu un spēli novedot līdz papildlaikam.

Jau otro spēli "Wizards" aizvada bez Anžeja Pasečņika, kurš treniņā guvis potītes savainojumu.

Līdz šim 43 spēlēs Vašingtonas klubs uzvarējuši 14 reizes. Tas dod 12. vietu NBA Austrumu konferencē.

Nākamo spēli vēlāk ceturtdien "Wizards" aizvadīs pret Klīvlendas "Cavaliers".