Bertāns rezultatīvs, «Wizards» zaudē spēles izskaņā; «Mavericks» bez Porziņģa uzvar

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien aizvadīja rezultatīvu spēli, taču viņa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" pašā mača galotnē zaudēja Toronto "Raptors" (101:103). Tikmēr Kristaps Porziņģis izlaida otro spēli pēc kārtas, kamēr viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 111:103 pieveica Jūtas "Jazz", gūstot piekto uzvaru pēdējās piecās spēlēs, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns otro spēli pēc kārtas sāka starta pieciniekā. Viņš kopumā spēlēja 24 minūtes (24:17), kuru laikā sameta 17 punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles un pārtvēra divas bumbas. Rūjienietis realizēja piecus no astoņiem trejačiem un abus soda metienus. Viņam esot laukumā, "Wizards" guva par duci punktu vairāk nekā pretinieki.

Bertāna spēles spilgtākie momenti

Vašingtonas komandā 23 punktus guva Rasels Vestbruks, kurš arī izcīnīja 14 bumbas zem groziem un atdeva 11 rezultatīvas piespēles.

Uzvarētajiem 22 punktus guva Paskāls Siakams.

Lielāko daļu spēles laika vadībā atradās "Wizards", kas vēl pēdējo ceturtdaļu iesāka ar 11 punktu pārsvaru. Tomēr jau ceturtdaļas vidū ar sešiem punktiem priekšā bija "Raptors". Beigās minimālu vadību atguva "Wizards" (101:100), kas piecas sekundes pirms beigām uzbrukumu noslēdza ar nesekmīgu metienu, kam sekoja Gerija Trenta juniora reids pāri laukumam un sekmīgs tālmetiens līdz ar spēles signāla beigām.

Toronto "Raptors" izrauj uzvaru pār Vašingtonas "Wizards"

Tikmēr Porziņģis savainojuma dēļ izlaida otro spēli pēc kārtas.

Vien astoņu cilvēku sastāvā palikusī "Mavericks" tieši spēles otrajā daļā veica izrāvienu un pārspēja Jūtas "Jazz".

Komandas uzvarā 31 punktu guva slovēnis Luka Dončičs, kamēr "Jazz" komandas labā Maiks Konlijs sameta 28 punktus.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 28 uzvarām 49 spēlēs ir septītie NBA Rietumu konferencē. Tikmēr Austrumu konferencē "Wizards" ar 17 panākumiem 49 spēlēs atkrituši uz 13. vietu.

Trešdien "Wizards" viesosies pie Orlando "Magic", kamēr Dalasas "Mavericks" izbraukumā spēlēs pret Hjūstonas "Rockets".