Bertāns rezultatīvs, «Wizards» uzvar sesto spēli pēc kārtas; Porziņģa «Mavericks» gūst panākumu

Kristaps Porziņģis un Dāvis Bertāns trešdien katrs guva pa 19 punktiem veicinot savu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandu uzvaras. Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" mača galotnē 118:114 pieveica Goldensteitas "Warriors", tiekot pie sestā panākuma pēc kārtas un ielaužoties izslēgšanas spēļu zonā. Savukārt Porziņģa Dalasas "Mavericks" ar 127:117 pārspēja NBA pastarīti Detroitas "Pistons", liecina līgas informācija.

Porziņģis spēlēja 33 minūtes (33:06), kuru laikā guva 19 punktus, izcīnīja septiņas bumbas zem groziem, atdeva četras rezultatīvas piespēles un pārtvēra trīs bumbas. Liepājnieks realizēja divus no pieciem tālmetieniem, četrus no astoņiem divpunktu metieniem un piecus no sešiem sodiņiem. Porziņģim esot laukumā, "Mavericks" guva par pieciem punktiem vairāk nekā pretinieki.

Porziņģa spēles spilgtākie momenti

Dalasas komandas uzvarā 30 punktus guva Luka Dončičs, kurš arī izcīnīja desmit atlēkušās bumbas un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles.

Detroitas komandā Džerami Grants izcēlās ar 26 punktiem.

"Mavericks" šī bija pirmā uzvara pēdējās trīs spēlēs.

Tikmēr citā spēlē uz maiņu nākušais Bertāns uz parketa pabija 30 minūtes (30:02). Viņš šajā laikā guva 19 punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un pārtvēra vienu pretinieku bumbu. Rūjienietis sekmīgi veica četrus no desmit tālmetieniem un vienu no diviem divpunktu metieniem. No soda atzīmes viņš nekļūdīgi guva piecus punktus. Kamēr Bertāns bija laukumā, "Wizards" guva par pieciem punktiem mazāk nekā pretinieki.

Bertāna spēles spilgtākās epizodes

Komandas uzvarā Bredlijs Bīls guva 29 punktus, kamēr Rasels Vestbruks sameta 14 punktus, izcīnīja 20 atlēkušās bumbas un atdeva desmit rezultatīvas piespēles.

Vašingtonas spēlētājs Deni Avidajs šajā mačā guva nopietnu kājas savainojumu pēc neveiksmīgas piezemēšanās. Basketbolists šosezon laukumā vairs nedosies.

Lielāko daļu spēles laika vadībā bija "Wizards", taču trešajā ceturtdaļā "Warriors" pārņēma vadību. Vēl ceturtās ceturtdaļas vidū Goldensteitai bija 11 punktu vadība, tomēr pēdējās minūtēs pārāki bija "Wizards", kas svinēja sesto uzvaru pēc kārtas.

Panākumu sērija ļāvusi "Wizards" pirmo reizi šosezon ielauzties izslēgšanas spēļu zonā. Galvaspilsētas komanda uzvarējusi 25 no 58 spēlēm, kas pašlaik dod desmito vietu NBA Austrumu konferencē. Tikmēr "Mavericks" ar 31 panākumu 59 mačos ir septītie Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Dalasas komanda jau ceturtdien spēlēs ar Losandželosas "Clippers", bet dienu vēlāk "Wizards" spēkosies ar Oklahomsitijas "Thunder".