Bertāns rezultatīvāks «Spurs» zaudējumā, Kuruca pārstāvētā «Nets» uzvar NBA spēlē

Dāvis Bertāns guva 12 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā latvieša pārstāvētā Sanantonio "Spurs" trešdien viesos ar 102:141 piekāpās Rietumu konferences līderei Goldensteitas "Warriors". Tikmēr Rodions Kurucs iekrāja septiņus punktus, bet viņa pārstāvētā Bruklinas "Nets" mājās ar 135:130 uzveica Rietumos otro spēcīgāko komandu Denveras "Nuggets" un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju, liecina NBA informācija.

Bertāns laukumā bija 23 minūtes (22:40), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, kā arī bloķēja divus metienus un pieļāva vienu kļūdu. Dāvis trāpīja divus no pieciem trīspunktu metieniem un vienu no diviem divpunktu metieniem, kā arī visus četrus savus soda metienus. Petijs Milss "Spurs" guva 16 punktus, savukārt uzvarētājiem 26 punktus nodrošināja Klejs Tompsons.

Tāpat kā Bertāns pamatsastāvā spēli sākušais Kurucs 17 minūtēs (17:12) arī pārtvēra vienu bumbu, bloķēja vienu metienu un pieļāva vienu kļūdu. Kurucs trāpīja vienu no trim trīspunktu metieniem un divus no trim divpunktniekiem, bet savu vienīgo soda metienu nerealizēja.

D'Andželo Rasels laukuma saimniekiem Bruklinā guva 27 punktus un veica 11 rezultatīvas piespēles, savukārt "Nuggets" izcēlās Nikola Jokičs ar 25 punktiem, 14 savāktām atlēkušām bumbām un 10 rezultatīvām piespēlēm.

Bruklinas "Nets" Austrumu konferencē ieņem 6.vietu ar 29 uzvarām 56 spēlēs, turpretim "Spurs" basketbolisti ir sestie Rietumos ar 32 panākumiem 56 mačos.

"Nets" trīs mājas spēļu sēriju noslēgs piektdien pret Čikāgas "Bulls", bet Sanantonio klubs izbraukumu turpinās, jau ceturtdien Portlendā tiekoties ar "Trail Blazers".