Bertāns pieticīgs Sanantonio «Spurs» basketbolistu uzvarā pār «Magic»

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs" otrdien mājās ar 108:72 pārliecinoši pieveica Orlando "Magic" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionāta spēlē, liecina NBA informācija. Dāvis šoreiz deviņās nospēlētās minūtēs punktus neguva un martā pirmoreiz palika tukšā.

Bertāns netrāpīja gan savu vienīgo trīspunktu, gan divpunktu metienu, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un veica vienu rezultatīvu piespēli. Laukumā Dāvis tika pēdējā ceturtdaļā, kad mača iznākums bija izšķirts.

"Spurs" rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Lamarkuss Oldridžs, savukārt viesiem Nikola Vučevičs guva 10 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas.

NBA regulāro sezonu "Spurs" basketbolisti turpinās ceturtdien mājās pret Ņūorleānas "Pelicans". Sanantonio klubs ar 68 spēlēs gūtām 38 uzvarām ieņem 9.vietu Rietumu konferencē, un komandai jācīnās par atgriešanos izslēgšanas spēļu zonā.