Bertāns palīdz «Spurs» pārspēt līgas pastarīti

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienībā Sanantonio „Spurs” ar Dāvi Bertānu ierindā svētdien savās mājās ar 113:98 uzvarēja Rietumu konferences pastarīti Sakramento „Kings”, liecina NBA informācija.

Bertāns laukumā pabija teju 21 minūti, sametot astoņus punktus. Latvietis bija precīzs divos no sešiem tālmetieniem un vienīgajā divpunktu metienā. Viņa kontā arī četras atlēkušās bumbas un tikpat rezultatīvas piespēles.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Brins Forbss ar 23 punktiem. Savukārt viesiem 26 punktus sameta Deārons Fokss.

Jau no pirmajām minūtēm „Spurs” pārņēma spēles gaitu, gūstot teju vai desmit punktu pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā viesi uzsāka pakaļdzīšanos, pārtraukumā dodoties ar minimālu pārsvaru (49:50). Pēc puslaika spēles iesākās līdzīgi, abām komandām pārmaiņus esot vadībā. Pirms pēdējām 12 minūtēm „Spurs” bija izdevies iekrāt desmit punktu pārsvaru, ko „Kings” atlikušajā laikā nespēja atgūt.

„Spurs” ar 33 uzvarām 52 spēles ieņem trešo vietu NBA Rietumu konferencē.