Bertāns gūst savainojumu «Wizards» zaudētā spēlē

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" pirmdien piedzīvoja sezonas otro zaudējumu, ar 111:118 piekāpjoties Atlantas "Hawks", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns spēli noslēdza jau tās pirmajā daļā, kad guva kreisās potītes savainojumu.

Rūjienietis uz parketa pabija trīs minūtes (3:02), kuru laikā guva divus punktus. Viņš metienus no spēles neveica, bet realizēja abus sodiņus. Bertānam esot laukumā, "Wizards" iekrāja divpadsmit punktu deficītu.

Savainojumu Bertāns guva otrajā ceturtdaļā, neveiksmīgi piezemējoties pēc uzbrukuma grozam. Epizodes noslēgumā Dāvis ar sāpju izteiksmi sejā realizēja abus soda metienus un devās uz ģērbtuvēm, laukumā vairs neatgriežoties.

Rezultatīvākais Vašingtonas komandā bija Bredlījs Bīls, kurš sameta 24 punktus. Tikmēr "Hawks" rindās 26 iekrāja Trejs Jangs.

Vēl puslaiku mijā "Wizards" deficīts bija vien trīs punkti (60:63), taču trešo ceturtdaļu "Hawks" sāka ar divpadsmit punktu izrāvienu. Atlikušajā laikā Vašingtonas vienība vairs nespēja atgūties.

Abas komandas tikās arī oktobra izskaņā, toreiz ar 122:111 uzvaru gūstot "Wizards" komandai.

Pēc septiņām spēlēm "Wizards" ar piecām uzvarām ieņem piekto vietu NBA Austrumu konferencē. Nākamo spēli Bertāna pārstāvētā vienība aizvadīs trešdien, savā laukumā uzņemot Toronto "Raptors".