Bertāns gūst 15 punktus, «Wizards» mača izskaņā zaudē

Pedējā ceturtdaļā uzvaru no rokām izlaida Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Vašingtonas "Wizards", kas ar 99:106 atzina Memfisas "Grizzlies" pārākumu, liecina NBA informācija.

Bertāns laukumā nāca uz maiņu un spēlēja nepilnas 32 minūtes (31:45). Rūjienietis atzīmējās ar 15 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli un vienu pārtvertu bumbu. Viņš precīzi iemeta trīs no astoņiem tālmetieniem un trīs no pieciem divpunktu metieniem. Bertānam esot laukumā, "Wizards" ielaida par deviņiem punktiem vairāk, nekā guva.

Bertāna spēles epizodes

Pasečņiks šajā spēlē nepiedalījās.

Lielāko daļu spēles laika vadībā bija "Wizards" spēlētāji. Arī pēdējo ceturksni viņi sāka ar piecu punktu pārsvaru, ko izdevās palielināt līdz pat septiņiem. Tomēr kopumā šajā ceturtdaļā Vašingtonas basketbolisti guva vien 14 punktus, kas bija par duci mazāk nekā pretiniekiem.

"Wizards" labā 26 punktus iemeta Bredlijs Bīls. Savukārt uzvarētajiem ar 27 punktiem, desmit atlēkušajām bumbām un tikpat rezultatīvām piespēlēm izcēlās Dža Morants.

Vašingtonas "Wizards" pašlaik ieņem devīto vietu NBA Austrumu konferencē. Viņi 51 spēlē guvuši 18 panākumus. Priekšā esošā Orlando "Magic" 53 mačos uzvarējusi 22 reizes.

Nākamo spēli "Wizards" aizvadīs pret saviem tiešajiem konkurentiem Čikāgas "Bulls", kas turnīra tabulā atrodas vienu pozīciju zem Bertāna kluba.