Bertāns: Grozā nekrita pilnīgi nekas

Spēle pret Beļģijas basketbolistiem bija tāda pati kā visas iepriekšējās šogad Eiropas čempionātā, taču grozā bumbas nekrita. Tā pēc zaudējuma Beļģijai pauda Latvijas valstsvienības spēlētājs Dairis Bertāns.

Bertāns atzina, ka beļģu basketbolisti jau spēles sākumā uzspieda savu lēno stilu, spēlējot agresīvi. „Bija ļoti grūti. It kā atradām brīvos metienus, it sevišķi pirmajā puslaikā, bet grozā nekrita it nekas šodien,” skaidroja basketbolists.

Taujāts par spriedzi, Bertāns norādīja, ka šī bija tāda pati spēle, kā jebkura no iepriekšējām. „Nezinu, kāpēc tie brīvie metieni nekrita grozā.”

Jau ziņots, ka Latvijas basketbola izlase svētdien Slovēnijā ar 56:60 zaudēja Beļģijas valstsvienībai un atvadījās no cerībām iekļūt Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā. Uzvara pār Beļģiju un Lietuvas basketbolistu panākums dienas nākamajā spēlē pret Ukrainas valstsvienību ļautu Latvijai grupā ieņemt 4.vietu un nopelnīt pēdējo ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu.