Bertāns atgriežas ar 14 punktiem un uzvaru, Kurucam sezonas rezultatīvākā spēle un panākums

Pēc deviņu spēļu pārtraukuma Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) laukumā atgriezās Dāvis Bertāns, kurš ar 14 gūtiem punktiem palīdzēja Vašingtonas "Wizards" pārspēt Atlantas "Hawks" (111:101). Savukārt sezonas rezultatīvāko spēli aizvadījis Rodions Kurucs, kura pārstāvētā Bruklinas "Nets" ar 117:113 pieveica Maiami "Heat", liecina NBA informācija.

(papildināts ar "Mavericks" zaudējumu)

Bertāns savā atgriešanās mačā spēlēja 21 minūti (21:08), guva 14 punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un vienreiz asistēja partnerim. Rūjienietis trāpīja trīs no astoņiem trejačiem, divus no četriem divpunktu metieniem un vienīgo sodiņu. Viņam esot laukumā, komanda guva par 21 punktu vairāk nekā ielaida, kas bija labākais rādītājs starp "Wizards" spēlētajiem.

Tikmēr sešus punktus un sešas atlēkušās bumbas 20 minūtēs (20:29) sakrāja Anžejs Pasečņiks. Viņa kontā arī viena pārtverta bumba. Pasečņiks trāpīja divus no astoņiem divpunktu metieniem, kā arī divus no četriem soda metieniem.

"Wizards" spilgtākie mirkļi

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 29 punktiem bija Džordans Makrejs, kamēr "Hawks" rindās Trejs Jangs sameta 19 punktus.

Savukārt citā spēlē Kurucs, kurš maču sāka pamatsastāvā, laukumā pabija 23 minūtes (23:21). Sev atvēlētajā laikā viņš realizēja četrus no pieciem trejačiem, trīs no četriem metieniem no tuvākas distances, kā arī vienu no diviem sodiņiem, sakrājot summā 19 punktus. Tas ir Kuruca labākais sniegums šosezon. Viņa kontā arī trīs bumbas zem groziem un vien pārtverta piespēle.

Kuruca spēles spilgtākās epizodes

Teju visas spēles garumā "Nets" atradās iedzinējos, tomēr 69 sekundes pirms mača beigām viņiem izdevās pārņemt vadību un nosargāt to līdz finālsvilpei.

Bruklinas "Nets" 37 spēlēs šosezon izcīnījusi 17 uzvaras, kas pašlaik ļauj balansēt uz izslēgšanas spēļu robežas. Komanda ir astotajā vietā NBA Austrumu konferencē, tuvākos konkurentus apsteidzot par diviem panākumiem. Savukārt Vašingtonas "Wizards" ar 13 uzvarām un 25 zaudējumiem ir trīs pozīcijas zemāk.

Savukārt citā spēlē Dalasas "Mavericks" bez Kristapa Porziņģa ierindā ar 114:129 piekāpās Losandželosas "Lakers".

Nākamo spēli "Wizards" aizvadīs svētdien pret Jūtas "Jazz", savukārt "Nets" spēkosies ar Atlantas "Hawks".