Bertānam un Vašingtonas «Wizards» rezultatīvā spēlē komanda minimāli zaudē

Dāvis Bertāns trešdien guva 21 punktu Vašingtonas "Wizards" sezonā pirmajā mājas spēlē, kurā komanda ar 158:159 zaudēja Hjūstonas "Rockets", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Neveiksmi cieta arī Bruklinas "Nets" ar Rodionu Kurucu sastāvā, savā laukumā piekāpjoties Indiānas "Pacers" - 108:118.

Spēlētājiem Vašingtonā steidzot meklēt laimi uzbrukumā un par aizsardzību daudz nedomājot, abu komandu basketbolisti kopā izmeta mačā 43 trīspunktu metienus, bet līdz ar beigu signālu uzvarētāju izšķīra tikai viens punkts. "Wizards" gan nesasniedza kluba rezultativitātes rekordu - 161 punktu, bet pārliecinoši laboja pērnās sezonas rekordu (149 punkti).

Bertāns spēlēja 27 minūtes (26:57) izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un divreiz rezultatīvi piespēlēja. Dāvis iemeta sešus no deviņiem trīspunktniekiem, kā arī savu vienīgo divpunktu metienu un soda metienu. "Wizards" ar 46 punktiem izcēlās Bredlijs Bīls, turpretim "Rockets" 59 punktus nodrošināja Džeimss Hārdens.

Arī Kurucs laukumā devās uz maiņu un 20 minūtēs (20:13) guva divus punktus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas un pārtvēra vienu piespēli. Kurucs iemeta vienu no diviem divpunktu metieniem, bet nevienu no diviem soda metieniem nerealizēja. "Nets" 28 punktus guva Kairijs Ērvings, savukārt "Pacers" ar 29 punktiem izcēlās Domants Sabonis.

"Wizards" mājas spēļu sēriju turpinās sestdien pret Minesotas "Timberwolves", turpretim Bruklinas klubs dienu iepriekš uzņems "Rockets" basketbolistus.