Bertānam teicama tālmetienu precizitāte «Wizards» zaudējumā, sakāvi piedzīvo arī Porziņģa «Mavericks»

Dāvis Bertāns otrdien nekļūdīgi meta no tālās distances, tomēr viņa un Anžeja Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas „Wizards” ar 131:151 piekāpās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) līdervienībai Milvoki „Bucks”. Tikmēr citā mačā Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas „Mavericks” ar 104:133 zaudēja Fīniksas „Suns”, liecina NBA informācija.

Bertāns spēlēja 29 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā guva 15 punktus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, pārtvēra pretinieku bumbu un bloķēja divus metienus. Rūjienietis nekļūdīgi iemeta četrus tālmetienus, bet no tuvākas distances viņš realizēja vienu no trim metieniem. No soda metiena atzīmes viņš trāpīja vienu no diviem metieniem.

Bertāna spēles epizodes

Tikmēr Anžejs Pasečņiks deviņās ar pusi minūtēs (9:29) izcēlās ar diviem gūtiem punktiem. Viņš trāpīja vienu no trim divu punktu metieniem.

Rezultatīvākais „Wizards” komandā bija Bredlijs Bīls, kurš sameta 47 punktus.

Kriss Midltons „Bucks” labā guva 51 punktu.

Savukārt citā spēlē Kristaps Porziņģis 20 minūtēs (20:19) atzīmējās ar deviņiem punktiem, trim bumbām zem groziem un vienu rezultatīvu piespēli. Liepājnieks trāpīja vienu no četriem trejačiem, arī divpunktu metienos viņam bija identiska bilance, bet no soda līnijas viņš trāpīja visus četrus metienus.

„Mavericks” komandā ar 21 punktu atzīmējās Luka Dončičs, bet 32 punktus „Suns” labā guva Devins Bukers.

„Wizards” pēc 46 spēlēm ar 15 uzvarām ieņem 12. vietu NBA Austrumu konferencē. „Mavericks” ar 29 uzvarām 47 mačos ir sestie NBA Rietumu konferencē.

Nākamo spēli „Wizards” savās mājās ceturtdien aizvadīs pret Šarlotes „Hornets”. Dienu vēlāk Dalasas vienība viesosies pie Hjūstonas „Rockets”.