Bertānam septiņi punkti, «Wizards» otrajā pagarinājumā uzvar «Celtics»

Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" sestdien basketbola trillerī ar 115:112 otrajā pagarinājumā uzvarēja Bostonas "Celtics", liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns spēli uzsāka uz rezervistu soliņa. Kopumā viņš laukumā pabija 21 minūti un 36 sekundes. Rūjienietis guva septiņus punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas. Viņš trāpīja divus no deviņiem trejačiem un vienīgo sodiņu. Vienu divpunktu metienu viņš raidīja grozam garām. Bertānam esot laukumā, "Wizards" guva par 16 punktiem vairāk, nekā pretinieki. Tas bija labākais rādītājs komandā.

Rezultatīvākais Vašingtonas komandā bija vienības līderis Bredlījs Bīls, kurš sameta 36 punktus.

Bostonas labā Džeilens Brauns guva 34 punktus.

Vien pāris minūtes pirms pamatlaika beigām "Wizards" bija vadībā ar sešu punktu pārsvaru, taču "Celtics" prata atspēlēties un pat izvirzīties priekšā ar vien punkta vadību (103:102). Uzvaru 3,8 sekundes pirms beigām varēja nodrošināt Vašingtonas basketbolists Spensers Dinvidijs, kurš realizēja tikai vienu no diviem soda metieniem, spēli novedot līdz papildlaikam.

Pagarinājumu "Celtics" sāka ar sešu punktu izrāvienu. Beigās izrādījās, ka pirmajā papildlaikā tie bija viņu vienīgie punkti, "Wizards" atspēlējoties un spēli pagarinot vēl par piecām minūtēm. Otrajā papildlaikā Bostonas spēlētāji guva vien trīs punktus, uz ko "Wizards" basketbolisti atbildēja ar sešiem.

Vašingtonas komanda šosezon uzvarējusi piecās no sešās spēlēm. Tas pagaidām dod ceturto vietu NBA Austrumu konferencē. Visām trim priekšā esošajām komandām ir tieši tāda pati uzvaru un zaudējumu bilance.

Nākamo spēli "Wizards" aizvadīs pirmdien, viesojoties pie Atlantas "Hawks".