Bertānam otrā rezultatīvākā spēle šosezon, bet «Spurs» zaudē

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” sestdien ar 129:135 Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē piekāpās Milvoki “Bucks”, liecina organizatoru informācija. Bertāna rēķinā šajā spēlē 17 punkti, no kuriem 15 tika gūti pirmajā puslaikā.

Bertāns laukumā bija 23 minūtes, kuru laikā guva 17 punktus – viņš trāpīja četrus no septiņiem tālmetieniem, divus no četriem divpunktu metieniem un bija precīzs vienīgā soda metiena izpildē. Dāvja rēķinā arī sešas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba, divas piezīmes. Un spēli viņš noslēdz ar +/- rādītāju plus septiņpadsmit. Šī bija Bertāna otrā rezultatīvākā spēle šajā sezonā.

Rezultatīvākais “Spurs” rindās bija Demars Derouzens ar 34 punktiem. Savukārt “Bucks” rindās ar 34 punktiem izcēlās Janiss Adetokunbo, viņa rēķinā arī 18 atlēkušās bumbas un astoņas piespēles.

“Spurs” 19 spēlēs cietis desmit zaudējumus, kas komandu NBA Rietumu konferencē ierindo vien 12. vietā.

Nākamo spēli Bertāna pārstāvētā komanda aizvadīs pirmdien, kad tiksies ar Čikāgas “Bulls”.