Bertānam nesokas trīspunktniekos, Pasečņikam 11 punkti «Wizards» zaudētā NBA spēlē

Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" sestdien Filadelfijā ar 108:125 piekāpās vietējam "76ers", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Pasečņiks spēlēja vairāk nekā 20 minūtes un guva 11 punktus, bet Bertāns iekrāja deviņus punktus. Teju divos mēnešos rezultatīvāko spēli NBA, gūstot sešus punktus, aizvadīja Rodions Kurucs, kura pārstāvētā Bruklinas "Nets" mājās ar 122:112 uzveica Atlantas "Hawks".

Pasečņiks laukumā bija 22 minūtes (22:19), iemeta četrus no sešiem divpunktu metieniem un trīs no četriem soda metieniem. Viņa rēķinā bija arī divas izcīnītas atlēkušās bumbas un viena rezultatīva piespēle.

Anžejs Pasečņiks spēlē pret Filadelfijas "76ers"

Bertāns laukumā devās pamatsastāvā, spēlēja 37 minūtes (37:25), izcīnīja arī deviņas atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles un vienreiz pārtvēra bumbu. Dāvis netrāpīja nevienu no septiņiem trīspunktu metieniem, realizēja trīs no sešiem divpunktu raidījumiem un visus trīs soda metienus. Pēdējā ceturtdaļā Bertāns kājas sasituma dēļ devās uz ģērbtuvēm un laukumā neatgriezās.

"Wizards" rezultatīvākais ar 36 punktiem bija Bredlijs Bīls, turpretim "76ers" sastāvā Džoels Embīds iekrāja 21 punktu un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas.

Savukārt Kurucs trāpīja visus trīs divpunktu metienus, kā arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu. Laukumā Rodions bija 11 minūtes (11:10).

Četru spēļu izbraukuma trešajā mačā "Wizards" pirmdien Ņujorkā spēlēs pret "Knicks", bet "Nets" sezonu turpinās ceturtdien Ņujorkas derbijā pret "Knicks".