Bertānam 18 punkti «Wizards» zaudējumā; Kurucs mazrezultatīvs «Nets» uzvarā

Savā otrajā spēlē pēc savainojuma izdziedēšanas Dāvis Bertāns sameta 18 punktus, tomēr viņa un Anžeja Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas „Wizards” zaudēja pret Jūtas „Jazz” (116:127). Savukārt citā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā Rodions Kurucs guva vien trīs punktus, kamēr viņa Bruklinas „Nets” ar 108:86 pieveica Atlantas „Hawks”, liecina NBA informācija.

Bertāns spēlēja 25 minūtes un 50 sekundes.  Šajā laikā viņš sameta 18 punktus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas un vienu reizi rezultatīvi piespēlēja. Rūjienietis trāpīja četrus no septiņiem tālmetieniem, kā arī vienu no četriem divpunktu metieniem. No soda metienu līnijas viņš bija precīzs četros no pieciem mēģinājumiem.

Tikmēr Pasečņiks, kurš vakar noslēdza pilnvērtīgu līgumu ar klubu, spēlēja minūti un 47 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar divām gūtām piezīmēm.

Vēl puslaika pārtraukumā „Wizards” bija vadībā ar 66:55, tomēr pēdējās divās ceturtdaļās pārāki bija „Jazz” basketbolisti.

Savukārt citā spēlē Kurucs spēlēja 23 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā guva trīs punktus, izcīnīja sešas bumbas zem groziem, piecas reizes asistēja partneriem un pārtvēra vienu pretinieku bumbu. Latvietis trāpīja vienu no diviem metieniem no spēlēs. Identiska bilance viņam arī no soda metienos.

Bruklinas „Nets” ar 18 uzvarām un 20 zaudējumiem ieņem NBA Austrumu konferences septīto vietu, kamēr galvaspilsētas klubs ar 13 panākumiem 39 spēlēs ir 12. vietā.

Bruklinas klubs nākamo spēli aizvadīs otrdien pret „Jazz”, savukārt „Wizards” trešdien spēlēs pret Čikāgas „Bulls”.