Bertāna «Wizards» minimāli zaudē «Hawks»; Kurucs paliek ārpus pieteikuma

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" pirmdien teju atspēlējās, taču beigās ar 124:125 piekāpās Atlantas "Hawks". Savukārt Rodions Kurucs palika ārpus pieteikuma, kamēr viņa pārstāvētā Milvoki "Bucks" ar 125:146 zaudēja Sanantonio "Spurs", liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns spēli uzsāka uz rezervistu soliņa, kopumā uz parketa esot 31 minūti (31:09). Rūjienietis šajā spēlē atzīmējās ar 15 punktiem, četrām atlēkušajām bumbām un divām rezultatīvām piespēlēm. Viņš trāpīja piecus no deviņiem tālmetieniem, bet pa reizi bija neprecīzs no tuvākas distances un soda atzīmes. Bertānam esot laukumā, "Wizards" guva par desmit punktiem vairāk, nekā "Hawks". Tas bija labākais rādītājs komandā.

Pēdējo ceturtdaļu Vašingtonas komanda uzvarēja ar 45:29, tomēr ar to bija par maz, lai atspēlētu iepriekš iekrāto deficītu.

Vašingtonas komanda šo spēli aizvadīja bez sava rezultatīvākā spēlētāja Bredlija Bīla.

Rasels Vestbruks šajā mačā atzīmējās ar 28 punktiem, 13 atlēkušajām bumbām un 21 rezultatīvu piespēli, tiekot pie savas karjeras 182. "triple-double". Tas ir jauns NBA visu laiku rekords. Līdz šim rekordists ar 181 "triple-double" bija Oskars Robertsons.

Uzvarētājiem Trejs Jangs sameta 36 punktus.

Tikmēr citā spēlē Rodions Kurucs palika ārpus spēles pieteikuma. Šosezon latvietis lielākoties bijis rezervē, laukumā nedodoties. Tāpat Ziemeļamerikas medijos izskanējušas baumas, ka "Bucks" plāno pārtraukt darba attiecības ar Kurucu.

Milvoki komandā rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Jannis Adetokunbo.

Sanantonio rindās ar 23 punktiem izcēlās Demārs Derouzens.

Sezonas kopvērtējumā "Bucks" ar 43 uzvarām 68 spēlēs ir trešie NBA Austrumu konferencē. Tikmēr desmitajā vietā atrodas "Wizards", kas 69 spēlēs guvuši 32 panākumus.

Jau otrdien "Bucks" spēlēs ar Orlando "Magic", bet dienu vēlāk "Wizards" atkārtoti spēkosies ar "Hawks".