Bertāna un Kuruca klubi zaudē NBA konferenču ceturtdaļfinālu spēlēs

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” sestdien mājās ar 103:117 zaudēja Denveras “Nuggets” ceturtajā spēlē izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā, sērijā līdz četrām uzvarām līdzsvarojot abu komandu izredzes, jo rezultāts kļuva 2:2, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Neveiksmi bez Rodiona Kuruca laukumā piedzīvoja Bruklinas “Nets”, kas savā laukumā ar 108:112 atzina Filadelfijas “76ers” pārākumu un sērijā nonāca iedzinējos ar 1:3.

Bertāns spēlēja 20 minūtes (20:22), guva piecus punktus un veica vienu rezultatīvu piespēli. Dāvis trāpīja divus no trim divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem, bet viņa vienīgais trīspunktnieks bija neprecīzs.

“Spurs” rezultatīvākais ar 34 punktiem bija Lamarkuss Oldridžs, savukārt “Nuggets” 29  punktus guva Nikola Jokičs, kurš arī izcīnīja 12 atlēkušās bumbas un astoņas reizes rezultatīvi piespēlēja.

Savukārt Kurucs palika rezervistos spēlē, kurā "Nets" gandrīz visu cīņas laiku bija vadībā, tomēr pēdējā minūtē uzvaru nodrošināja viņu pretinieki. Spēlē, kurā trešajā ceturtdaļā katrā komandā pa vienam spēlētājam noraidīja no laukuma, uzvarētājiem Džoels Embīds guva 31 punktu un izcīnīja 16 bumbas pie groziem, turpretim "Nets" 25 punktus nodrošināja Kariss Leverts. Par iesaistīšanos sadursmē noraidīja "76ers" basketbolistu Džimiju Batleru un viņa pretinieku Džaredu Dadliju.

Sērijā piekto spēli Sanantonio klubs viesos aizvadīs otrdien, kad Filadelfijā vēlreiz laukumā dosies “Nets” un “76ers” basketbolisti.