Bertāna «Spurs» zaudē trešo spēli pēc kārtas un atstāj izslēgšanas spēļu zonu

Nacionālas basketbola asociācijas (NBA) komanda Sanantonio „Spurs” ar Dāvi Bertānu ierindā pirmdien viesos ar 93:109 piekāpies Hjūstonas „Rockets”, liecina NBA informācija. Bertāns izcēlās ar 11 punktiem.

Latvietis laukumā pabija 20 minūtes un piecas sekundes, esot precīzs trijos no sešiem tālmetieniem un vienā no diviem metieniem no tuvākas distances. Viņam arī trīs bumbas zem groziem, viena rezultatīva piespēle un viena pārtverta bumba.

Viesiem ar 14 punktiem izcēlās Braiens Forbss un Deriks Vaits. Tikmēr „Rockets” zvaigzne Džeimss Hārdens sameta 28 punktus.

Jau mača ievadā „Spurs” nonāca iedzinējos ar 4:19, tomēr līdz pirmās ceturtdaļas beigām pārsvars tika sadeldēts līdz četriem punktiem. Turpinājumā labāki bija viesi, kas otrajā puslaikā spēja vienubrīd atrasties vadībā pat ar 26 punktiem.

Šis „Spurs” bija trešais zaudējums pēc kārtas. Ar 37 panākumiem 67 spēlēs viņi ir noslīdējuši uz devīto vietu NBA Rietumu konferencē, pametot „play-off” zonu.

Vēlāk otrdien „Spurs” savās mājās uzņems Orlando „Magic”.