Bertāna «Spurs» pēdējā mājās spēlē nodrošina dalību NBA izslēgšanas turnīrā

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs" pirmdien priekšpēdējā spēlē regulārajā sezonā ar 98:85 pārspēja Sakramento "Kings" un 21. gadu pēc kārtas nodrošināja dalību Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionāta izslēgšanas turnīrā, liecina NBA informācija. Dāvis laukumā pavadītajās septiņās minūtēs guva divus punktus.

Regulārajā sezonā pēdējā mājas spēlē "Spurs" 18 punktus nodrošināja Rūdijs Gejs, bet komandas ierastais rezultativitātes līderis Lamarkuss Oldridžs iekrāja 15 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas. Viesiem 25 punktus guva Villijs Kolijs-Steins.

Bertāns spēlēja septiņas minūtes un otrajā ceturtdaļā trāpīja savu vienīgo divpunktu metienu, bet viņa vienīgais trīspunktnieks bija neprecīzs.

Pirmo reizi vadībā "Spurs" izvirzījās tikai pēdējā ceturtdaļā, kuras vidū vairs neļāva pretiniekiem pavērst cīņas gaitu savā labā.

Sanantonio klubs ar 81 spēlē gūtām 47 uzvarām ieņem 6.vietu Rietumu konferencē, kur astoņas labākās komandas sezonu turpinās izslēgšanas spēlēs. Regulāro sezonu "Spurs" noslēgs trešdien Ņūorleānā pret "Pelicans".