Bertāna «Spurs» gūst piekto uzvaru pēc kārtas; Kuruca «Nets» piedzīvo zaudējumu

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” sestdien ar 113:108 Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē uzvarēja Ņūorleānas “Pelicans”, uzcīnot jau piekto uzvaru pēc kārtas, savukārt Rodiona Kuruca Bruklinas “Nets” ar 89:102 piekāpās Orlando “Magic”, liecina organizatoru informācija.

Bertāns “Spurs” uzvarā laukumā pavadīja 19 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā izcēlās ar pieciem gūtiem punktiem, viņš precīzi izpildīja divus divpunktu metienu un vienu no diviem soda metieniem, bet trīs raidītie tālmetieni grozā netrāpīja. Bertāna rēķinā arī piecas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, viena kļūda un viena piezīme. Spēli Dāvis noslēdza ar +/- rādītāju mīnus viens.

Rezultatīvākais “Spurs” rindās bija Lamarkuss Oldridžs ar 25 punktiem, bet pa 17 pievienoja Rūdijs Gejs un Marko Belinelli. Tikmēr “Pelicans” sastāvā ar rezultativitāti izcēlās Frenks Džeksons, gūstot 25 punktus.

“Spurs” šobrīd ar 32 uzvarām 53 spēlēs ierindojas NBA Rietumu konferences piektajā pozīcijā. Nākamo spēli Bertāna pārstāvētā komanda aizvadīs pirmdien, tiekoties ar Sakramento “Kings”.

Rodions Kurucs “Nets” zaudējumā laukumā bija 20 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā guva piecus punktus  - viņš trāpīja vienu no deviņiem divpunktu metieniem un vienu no trim tālmetieniem. Viņa rēķinā gan septiņas atlēkušās bumbas, bloķēts viens pretinieku metiens, divas kļūdas un viena piezīme, bet spēli viņš noslēdza ar +/- rādītāju mīnus 12.

Ar 23 punktiem “Nets” rindās izcēlās D’Andželo Rasels, bet “Magic” sastāvā ar 24 punktiem rezultatīvākais bija Nikola Vucevičs.

“Nets'' ar 28 uzvarām 54 spēlēs šobrīd Austrumu konferencē ir sestajā pozīcijā. Nākamo spēli Kuruca pārstāvētā komanda aizvadīs pirmdien, spēkojoties ar Milvoki “Bucks”.