Bertāna Sanantonio «Spurs» izslēgšanas turnīrā nonāk pret NBA čempioniem

Zaudējumu regulārās sezonas pēdējā spēlē trešdien cieta Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs", kas ar 98:122 viesos piekāpās Ņūorleānas "Pelicans" un atkrita uz 7.vietu Rietumu konferencē, izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā pretim saņemot pašreizējos čempionus Goldensteitas "Warriors", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns pēdējā regulārās sezonas spēlē laukumā bija 10 minūtes, guva četrus punktus un izcīnīja divas atlēkušās bumbas. Dāvis trāpīja abus divpunktu metienus, bet abi viņa trīspunktnieki bija neprecīzi. Bertāns laukumā devās pēdējā ceturtdaļā, kad "Pelicans" jau bija drošā vadībā (90:72).

Sanantonio komandā, kas izslēgšanas turnīrā piedalīsies 21. gadu pēc kārtas, pa 11 punktiem guva Lamarkuss Oldridžs, Tonijs Pārkers un Dežonte Marejs, savukārt uzvarētājiem ar 23 punktiem izcēlās Džeirū Holidejs.

"Spurs" 82 spēlēs guva 47 uzvaras un pēdējā regulārās sezonas spēlē komandai bija iespēja būtiski pakāpties konferences turnīra tabulā, kur 3. no 8.vietas šķīra tikai viena panākuma tiesa. "Warriors" regulāro sezonu pabeidza ar 58 uzvarām, atpaliekot tikai no Hjūstonas "Rockets".

Pa astoņām labākajām abu konferenču komandām sezonu turpinās izslēgšanas spēlēs, kas sāksies sestdien, 14.aprīlī.