Bertāna Sanantonio «Spurs» ar sesto uzvaru pabeidz mājas spēļu sēriju

Uzvaru sēriju līdz sešiem panākumiem piektdien pagarināja Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs", kas mājās ar 124:120 pagarinājumā pieveica Jūtas "Jazz", arvien nostiprinoties Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences izslēgšanas spēļu zonā, liecina NBA informācija. Dāvis pirmajā puslaikā septiņās minūtēs guva trīs punktus.

Bertāns trāpīja vienu no diviem trīspunktu metieniem, bet viņa vienīgais metiens no tuvākas distances bija neprecīzs. Latvijas basketbolists arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas un pārtvēra vienu piespēli.

Uzvarētājiem neapturams ar 45 punktiem bija karjeras rezultativitātes rekordu sasniegušais komandas līderis Lamarkuss Oldridžs, turpretim viesiem Donovans Mičels nodrošināja 35 punktus.

Sanantonio klubs ar 73 spēlēs gūtām 43 uzvarām ieņem 6.vietu Rietumu konferencē. Pēc sešu mājas spēļu sērijas "Spurs" dosies izbraukumā, kur svētdien spēlēs pret Milvoki "Bucks".