Bertāna pārstāvētais «Spurs» izsēj pārsvaru un piekāpjas Čikāgas «Bulls»

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētais Sanantonio “Spurs” Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē sestdien ar 93:98 piekāpās Čikāga “Bulls”, lai gan pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 19 punktu pārsvaru, liecina organizatoru informācija.

Bertāns laukumā bija 20 minūtes, kuru laikā guva sešus punktus – viņš trāpīja vienu no trim tālmetieniem un trīs no četriem soda metieniem. Viņa rēķinā arī viena atlēkusī bumba un viena pārtverta bumba, bet spēli viņš noslēdza ar +/- rādītāju plus desmit, kas bija labākais visā komandā.

Rezultatīvākais spēlētājs “Spurs” rindās bija Lemarkuss Oldridžs ar 29 gūtiem punktiem, bet 21 pievienoja Demars Derouzens. Savukārt “Bulls” sastāvā ar 24 punktiem rezultatīvākais bija Kriss Dans.

Sanantonio “Spurs” šobrīd Rietumu konferencē ar 15 uzvarām 15 spēlēs ieņem 11. vietu. Nākamo spēli Bertāna pārstāvētā komanda aizvadīs pirmdien, kad tiksies ar Filadelfijas “76ers”.