Bertāna pārstāvētā Sanantonio «Spurs» atgriežas NBA izslēgšanas spēļu zonā

Dāvis Bertāns otro spēli pēc kārtas palika bez punktu guvuma, bet viņa pārstāvētā Sanantonio "Spurs" ceturtdien mājās ar 98:93 uzveica  Ņūorleānas "Pelicans" un Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferencē atgriezās izslēgšanas spēļu zonā, liecina NBA informācija. Dāvis spēlēja astoņas minūtes.

Bertāns trešajā ceturtdaļā netrāpīja savu vienīgo divpunktu metienu un spēles protokolā atzīmējās tikai ar vienu pārtvertu bumbu.

"Spurs" rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Lamarkuss Oldridžs, savukārt Dežonte Marejs guva 18 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas. Viesiem Entonijs Deiviss guva 21 punktu un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas.

NBA regulāro sezonu "Spurs" basketbolisti turpinās sestdien mājās pret Minesotas "Timberwolves". Sanantonio klubs ar 69 spēlēs gūtām 39 uzvarām pakāpās uz 8.vietu Rietumu konferencē.