Bertāna pārstāvētā Bilbao komanda izstājas Spānijas basketbola čempionāta 1/4 finālā

Latvijas basketbolists Dairis Bertāns pirmdien guva 11 punktus, taču viņa pārstāvētā komanda "Dominion Bilbao Basket" savā laukumā ar 70:71 zaudēja "Valencia Basket" vienībai Spānijas čempionāta ceturtdaļfinālā un no tālākās cīņas par medaļām izstājās, liecina rīkotāju informācija.

Sērijā līdz vienas komandas divām uzvarām Valensijas vienība guva panākumu ar 2:1 un pusfinālā tiksies ar Madrides "Real" basketbolistiem, kuri šosezon uzvarēja Eirolīgā. Otrā pusfinālā spēlēs "Barcelona" un "Unicaja" vienības.

Bertāns sērijas trešajā spēlē laukumā pavadīja 31 minūti un 10 sekundes, realizēja vienu no diviem divpunktu, divus no septiņiem trīspunktu un trīs no trim soda metieniem.

Uzvarētājiem Sems Von Rosoms guva 14, bet Bojans Dubļjevičs 13 punktus. Zaudētājiem rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Alekss Mumbru.

Regulāro čempionātu "Dominion Bilbao Basket" noslēdza 4.vietā, savukārt "Valencia Basket" ierindojās 5.pozīcijā. Abas komandas izcīnīja 20 uzvaras 34 mačos.