Basketbolists Porziņģis rezultatīvs «Mavericks» zaudētā spēlē

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvēta Dalasas "Mavericks" piektdien Fīniksā ar 104:112 zaudēja vietējai "Suns". Uzvaru Fīniksas vienība nodrošināja vien pēdējā ceturtdaļā, kurā bija pārāka ar 33:20, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēli sāka starta pieciniekā un spēlēja 30 minūtes. Viņš guva 23 punktus, izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas bumbas un bloķēja metienu. Liepājnieks realizēja trīs no sešiem trejačiem, piecus no septiņiem divpunktu metieniem un visus četrus sodiņus. Viņam esot laukumā, "Mavericks" guva par septiņiem punktiem mazāk nekā "Suns".

Porziņģis bija rezultatīvākais Dalasas rindās.

Uzvarētājiem Mikals Bridžs un Devīns Bukers katrs sameta pa 19 punktiem.

Fīniksas komandai šis bija vienpadsmitais panākums pēc kārtas.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar deviņām uzvarām 15 spēlēs ir ceturtajā vietā NBA Rietumu konferencē.

Nākamo maču Porziņģa vienība aizvadīs jau svētdien, tiekoties ar Losandželosas "Clippers".  Šī būs agrā spēle, kas sāksies plkst. 22.30 pēc Latvijas laika.